קצת עלינו

AIREVERSE נולד מתוך תשוקה גדולה ואהבה לעולם הגלישה ומתוך מפגש בין מוחות של חברים עם חזון להורדת מחירים ולמציאת פתרון שיאפשר את הוזלת מחירי הגלשנים וציוד הגלישה בארץ.

מאז שאנחנו זוכרים את עצמנו, אנחנו מסתובבים בחופים בארץ ובעולם ,בוחנים גלשנים ושייפרים, מחפשים ביגוד וציוד גלישה שיהיה ייחודי לנו ,שונה מכל השאר,איכותי ומודרני. 

אבל יותר מכל והכי זכור לנו הוא הקושי לחסוך כל שקל לגלשן הבא .

 

בין אם אתה מתחיל או מקצוען, המוטו שלנו הוא לאפשר לך למצוא את הציוד הנכון לך במחיר הכי שפוי בארץ!

 

איך נעשה את זה?

לצד המותגים המובילים בשוק כיום נציע למכירה גם גלשנים של שייפרים פורצי דרך בענף, גלשני בוטיק עם המון סטייל ונשמה שלא נעשים בייצור המוני.

גלשנים מיוחדים שאין לכולם, גלשנים שנעשים תוך כדי שיחה עם השייפר עצמו שיהיה קשוב ונכון להביא לנו את הקרש הכי טוב בשבילנו.

 

היי פרפורמנס למקצוענים סופטים, לונגבורדים, פישים, רטרו, סקייטבורדים, ביגוד וציוד, הכל ובאיכות ושירות ללא תחרות תוכלו למצוא אצלנו באתר ובמחירים שהם היישר מהיצרן לקונה ובכך נוכל לחסוך בעלויות הקנייה .

 

לאורך השנים רכשנו ידע וניסיון שכיום משרתים אותנו ועוזרים לנו לתת מענה נכון ומדויק בבחירה וסטייל שמתאים לאופי שונה בין אחד לשני ובעזרתו נוכל להעביר לכם את התחושה שאנחנו מקבלים בכל פעם שאנחנו מוצאים את המג’יק סטיק שלנו ,זה שמרים אותנו ועושה אותנו טובים יותר.

 

מעבר לכל זאת נעלה סיקור של תחרויות ואירועים מעולם הגלישה הישראלי

תחזיות גלים והתאמת גלשנים לפי רמה וסגנון,סיקור מודלים  ועוד הפתעות נוספות .

The Team

עדנה רפאלי

עדנה רפאלי

עדנה רפאלי

עדנה רפאלי